Caller Service na 10 lat

Caller Service na 10 lat

Caller Service na 10 lat

Caller Service na 10 lat

Marka: Loxone
Nr katalogowy: 100202
Dostępność: dostępny
Wysyłka w ciągu: 4 dni
Cena netto: 1766,00
Cena brutto: 2172,18
Opis towaru

Ważna informacja natychmiast, gdy się coś dzieje. Caller Service powiadomi Państwa o nieoczekiwanych zdarzeniach nawiązując połączenie telefoniczne.

  • łatwa konfiguracja
  • umożliwia automatyczne indywidualne powiadamianie przez połączenie telefoniczne
  • więcej bezpieczeństwa (przypomnienie, sytuacja alarmowa)

Caller Service natychmiast informuje o ważnym zdarzeniu!
Caller Service wyposaży Państwa Miniserver w funkcję telefonowania. Natychmiast otrzymają Państwo informację o ważnym zdarzeniu!

Natychmiastowe połączenie telefoniczne w sytuacji kryzysowej z kanałem zwrotnym Caller Service umożliwia automatyczne nawiązanie połączenia w sytuacji awaryjnej. W razie alarmu Miniserver może poinformować Państwa telefonicznie. A kanał zwrotny umożliwi natychmiastową reakcję i np. skwitowanie alarmu.

Indywidualne ustawienie automatycznych powiadomień
Miniserver umożliwia kontrolowanie dowolnych wartości granicznych, o których przekroczeniu powiadomi Państwa w automatycznie nawiązywanym połączeniu telefonicznym. Miniserver może np. zadzwonić do Państwa po przekroczeniu określonej temperatury lub przy złej jakości powietrza lub wycieku wody. Wybór należy do Państwa!

Więcej bezpieczeństwa - przypomnienie na telefon
Caller Service przypomni o ważnych zadaniach związanych z domem. Przykład: Caller Service może do Państwa zadzwonić, gdy po zapadnięciu ciemności brama garażowa pozostaje otwarta. Niezależnie od miejsca Państwa pobytu, bez opłat za połączenia telefoniczne! Bez ukrytych kosztów i miesięcznych abonamentów: Caller Service nie ulega automatycznemu przedłużeniu.

Łatwa i wygodna aktywacja
Korzystanie z Caller Service wymaga połączenia Miniservera z internetem, ponieważ połączenia są wykonywane przez zewnętrzny serwer w naszej siedzibie.

Koszty dostawy są obliczane wg. cennika