Rolety, markizy, żaluzje

W Twoim inteligentnym domu rolety zawszę wiedzą, co należy zrobić. O poranku obudzi Cię naturalne światło wschodzącego słońca, w ciągu dnia będą cały czas pilnować, aby temperatura w domu była optymalna. Całkowite otwarcie rolet w ciagu zimowego, słonecznego dnia, pozwoli kumulować naturalną energię cieplną. W lecie, przy wysokich temperaturach na zewnątrz i szczególnie pod koniec dnia, kiedy słońce jest już nisko, zamknięcie rolet będzie chronić naturalny chłód pomieszczeń. Przymknięte wtedy rolety pozwolą też chronić Twoją prywatność po zmierzchu.

Wszystko pod kontrolą

Nie ma znaczenia czy masz rolety, żaluzje, czy markizy, inteligentna instalacja Loxone będzie zarządzała każdym z tych elementów centralnie, w jednej aplikacji.

Hi-End Technologies
#
#

Naturalna energia ze słońca

Utrzymanie stałej, komfortowej temperatury wewnątrz budynku jest dla użytkowników kluczowe. Bardzo ważną rolę mają w tym rolety. Póki nie uzyskamy zadanej temperatury w słoneczny dzień, uchylenie rolet pozwoli zmagazynować tą naturalną energię. Z kolei ich domknięcie zapobiega przegrzaniu pomieszczeń.

#
#

Zabezpieczenie przed burzą

Twoje rolety i markizy mogą być zintegrowane z czujnikami deszczu i wiatru. Tak aby w czasie gwałtownych wiatrów zostały zamknięte.

Wiele możliwości i prosta obsługa

Rolety można kontrolować na wiele sposobów. Do dyspozycji mamy klasyczne przyciski, przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację na smartfony czy tablety. To wszytko w prostej i przejrzystej formie!

#