MULTIROOM AUDIO

Zawsze w zgodzie z Twoim stylem życia.

Ciesz się ulubioną muzyką, różną w każdym pomieszczeniu. Nasza propozycja audio nie przytłacza, głośniki komponują się delikatnie z otoczeniem dając poczucie elegancji. Twoja ulubiona nuta podąża za Tobą, gdziekolwiek jesteś! Multiroom audio to nie tylko muzyka, ale także integracja z inteligentnym budynkiem, np. z oświetleniem, alarmem, budzikiem, a nawet dzwonkiem do drzwi.

Dzień dobry!

Koniec z denerwującym budzikiem. W Twojej sypialni rolety wpuszczają światło piętnaście minut przed pobudką, a gdy przyjdzie czas, ulubione dźwięki postawią Cię na nogi.

Wskakuj pod prysznic!

Musisz wstać, akurat brzmi Twój ulubiony zespół: nie ma problemu! Muzyka podąża za Tobą do łazienki, tu także usłyszysz nutę, którą najgłośniej zaśpiewasz na Dzień Dobry bardzo!

Poruszaj nóżką!

Po długim dniu pracy, zrelaksuj się na fotelu podrygując nogą, w rytm Twojej ulubionej muzyki chili.

Dobranoc!

Na Twój sygnał wyłączy się oświetlenie, uzbroi się alarm, pozostanie Twoja muzyka „ na dobranoc” tylko w sypialni i ukoi Cię do snu.

Serwer muzyki Loxone - serce systemu audio

Nasz serwer muzyczny został perfekcyjnie zaprojektowany, aby wspołpracować z inteligentnym domem Loxone. Pozwala cieszyć się swoją ulubioną muzyką z różnych źródeł. Możesz przesłać swoją muzykę do serwera bezprzewodowo przez AirPlay (urządzenia Apple), a dodatkowo korzystając z AirParrot ta sama technologia dostępna jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Miejsca na Twoją muzykę nie zabraknie, serwer dysponuje dyskiem 1TB (1024 GB): możesz bezpośrednio z serwera odtworzyć nawet 250 000 utworów. Ponadto automatycznie zarządza zasilaniem: jeżeli muzyka już nie gra w żadnym z pomieszczeń lub stref, wzmacniacz automatycznie się wyłączy. Pozostaje tylko oddać się przyjemności słuchania nawet w 20 różnych strefach…

Hi-End Technologies

Wykurz niechcianych gości

Serwer współpracuje z systemem alarmowym. Możesz wystraszyć intruza głośną muzyką! Coś w w rytmie „ Who let the dogs out” powinno podwyższyć mu puls.

Mobilna kontrola muzyki

Po wstępnej konfiguracji automatyki, w dowolnej chwili możesz zmienić wszystkie
parametry z poziomu aplikacji na smartfony, tablety i inne urządzenia.

#

Współpraca z oświetleniem

Stwórz romantyczny wieczór: przymknij rolety, wybierz kolory, niech światła przygasną. Do tego dołączy muzyka z Twojej playlisty, przy której wino będzie smakować jeszcze bardziej.

Sprytny dzwonek

Zamiast tradycyjnego dzwonka do drzwi, możesz wykorzystać dowolny dźwięk mp3. Gdy goście zawitają w Twoje progi zadzwoni dzwonek, muzyka się wyciszy, aby za chwilę wrócić w Twoje cztery kąty. Zadbamy również o spokojny sen dzieci. Dźwięk dzwonka w ich sypialni nie zabrzmi, aby mogły słodko spać. )

#

Pełna integracja

Nasz serwer muzyki został tak zaprojektowany, aby współpracować z każdym sprzętem audio. Jeśli tylko chcesz wykorzystać inne rozwiązania np. Sonos lub Spotify, nie będzie to najmniejszym problemem.

Zainteresowany? Zdecydowany? Skontaktuj się z nami!

Śmiało! Automatyka budynków to przyszłość, a my mamy genialne rozwiązania!