Nasze realizacje

Realizacje Loxone Małopolska

ZAKOPANE, PENSJONAT WILCZNIK10

Hi-End Technologies

INTELIGENTNE OGRZEWANIE

Zintegrowaliśmy ogrzewanie pomieszczeń z rezerwacją pokoi. Niewynajęte pomieszczenia zachowują obniżoną temperaturę, a te w których przebywają goście lub za chwilę się pojawią, mają komfortową temperaturę. Również pomieszczenia jadalne na czas spożywania posiłków zachowują optymalną ciepłotę.

WYGODNE OŚWIETLENIE

W części mieszkalnej gospodarza, inteligentna instalacja LOXONE zarządza także oświetleniem. Oświetlenie dekoracyjne dzięki wyliczeniom geolokalizacyjnym dla budynku załączane jest automatycznie o zmierzchu, a wyłączane o świcie.

POLECAMY

Mając na względzie prestiżową lokalizację, widok na Giewont, pyszne śniadania oraz przemiłych gospodarzy, warto spędzić tu czas będąc w górach. Goście niekoniecznie zauważą zastosowane inteligentne rozwiązania, jednak w pamięci pozostaną miłe wspomnienia!

Inteligentne Mieszkanie KRAKÓW, ul. Piaskowa

Inteligentne Rolety

Ogromne okna w salonie automatycznie są zasłaniane o zmroku zapewniając w ten sposób prywatność. A gdy przyjdzie czas na poranną kawę, zintegrowane z czujnikami alarmowymi podnoszą się odsłaniając widok na słońce.

Inteligentny system alarmowy

Mieszkańcy informowani są o każdym naruszeniu stref, ponadto mają możliwość uzbrojenia alarmu będąc poza domem, mogą też sprawdzić czy ktoś niepowołany nie porusza się po mieszkaniu. To wszystko dzięki integracji z systemem alarmowym Satel.

ZAutomatyzowane Oświetlenie

Sceny świetne to w tym mieszkaniu specjalność! Kolorowe, mieniące się wszystkimi odcieniami tęczy oświetlenie RGBW LED, oświetlenie zewnętrze czy też zwykłe żarówki. To wszystko w domu i ogrodzie, oczywiście zintegrowane z alarmowymi czujkami ruchu .

Oszczędne ogrzewanie

Każde pomieszczenie ma indywidualną nastawę temperatury. Z naszymi inteligentnymi rozwiązaniami nikogo nie zaskoczy ciepła podłoga. Ale może jednak podgrzewane lustra, aby już nie parowały?

#

Inteligentny Dom Kraków, Nad Zalewem

#

KNX/EIB

Przejęcie bardzo rozbudowanej instalacji KNX pod nadzór serwera Loxone. Przeprogramowanie wszystkich przycisków w domu, przejęcie logiki wyjść (aktorów) do oświetlenia, ogrzewania i audio.

Multiroom Audio

Wymiana osprzętu Denon, wprowadzenie prostej obsługi poprzez przyciski na ścianie, czujki ruchu w toaletach i sterowanie przez iPad. Zdefiniowane, ulubione playlisty w pomieszczeniu masażu, SPA, ogrodzie zimowym, salonie czy sypialni. W szczególnych okazjach, cały dom zagra w ulubionych rytmach.

Ogrzewanie indywidualne

Każde pomieszczenie w domu ze zdefiniowanymi temperaturami w harmonogramie dziennym, uzależnionym od obecności gospodarzy.

Kraków, Studio deweloperskie, Sperasoft

Systemy bezpieczeństwa

Firma Sperasoft jest twórcą gier komputerowych przeznaczonych na konsole do gier. Zaufali naszej wiedzy w zakresie systemów bezpieczeństwa. Biuro w standardzie open space zostało przez nas wyposażone w system alarmowy, monitoring CCTV i kontrolę dostępu. To wszystko zarządzane jest z Saint Petersburga przez tunele VPN.

Wciąż współpracujemy z firmą w zakresie administracji sieci komputerowej, jak i usług typu helpdesk.

#