Ogrzewanie i klimatyzacja

Co potrafi Twoje sterowanie ogrzewaniem?

Integracja ogrzewania, klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła, wentylacji, rolet, czujników ruchu i wiele wiele więcej...

Hi-End Technologies

Odpowiednia temperatura w każdym pomieszczeniu

W Twoim domu z automatyką LOXONE, każde pomieszczenie ma odpowiednią temperaturę̨ w odpowiednim czasie. Inteligentne ogrzewanie nauczy się̨ jak długo przed zadanym czasem należy włączyć́ ogrzewanie, dając komfort przebywania w domu, a przy okazji zaoszczędzi energię. Możliwość integracji ogrzewania z roletami, zdalna kontrola przez telefony komórkowe i tablety, to wszystko sprawia, że chce się wracać do domu!

#
#

W 100% kompatybilne

Niezależnie jaki typ kaloryfera lub ogrzewania podłogowego wybierzesz, Twój inteligentny dom wyposażony w Loxone będzie z nim współpracował, aby zaspokoić potrzeby na ciepło i klimatyzację.

Ogrzewanie, które się uczy

Inteligentne ogrzewanie w Twoim domu jest wyjątkowo uzdolnione. Uczy się jak dużo czasu zajmuje ogrzanie pokoju, tak aby odpowiednio wcześnie przygotować ustaloną temperaturę na Twoje przyjście.

Koniec z powrotem po pracy do chłodnego domu w zimie. Latem, unikniemy cierpienia od gorąca i duchoty w sypialni. Każdy pokój w zależności od pory i obecności mieszkańców ma dobraną temperaturę, taką jaką lubisz.

#

Liczy każdy grosz...

#

Obetnij koszty

Czas przestać wyrzucać pieniądze za okno! Otwarcie w pomieszczeniu okna, powoduje wyłączenie ogrzewania i klimatyzacji.

#

Analizuj Zużycie

Dzięki statystykom w przeglądarce internetowej lub aplikacji, możesz zobaczyć kiedy zużywasz najwięcej energii. Gdy już odkryjesz gdzie ukrywał się pożeracz mocy, łatwiej będzie ograniczyć jeszcze bardziej wydatki.

#

Wyjeżdzasz?

Jedziesz na wakacje? Twój sprytny dom przechodzi w tryb hibernacji. W zimie ogrzewanie obniża temperaturę do 5°C, aby zapobiec zamarzaniu wody w rurach. Ale nie martw się, że po powrocie zastanie Cię chłód... inteligentny dom zadba o ciepłe przywitanie po urlopie.

#

Czas na imprę!

Gdy nadejdzie noc, a w domu wciąż będą goście i muzyka grała... inteligentny dom automatycznie utrzyma ciepło do czasu, aż wszyscy nie pójdą grzecznie spać... a wtedy dla oszczędności i Waszego komfortu obniży temperatury w nieużywanych przestrzeniach.

Dodatkowe źródło ciepła

Ogrzewanie podłogowe potrzebuje dużo czasu, aby nagrzać pomieszczenie? Twój dom wie jak odpalić kominek lub dodatkowe źródło ogrzewania tak, aby nie przyprawić nikogo o gęsią skórkę.

#
#

Zintegruj z roletami

Trend na duże okna i dwuskrzydłowe drzwi powoduje, że klimatyzacja staje się coraz ważniejsza. Rolety możesz zintegrować z Twoim inteligentnym domem, aby pasywnie utrzymać w nim niższą temperaturę. Tak długo jak ciepło będzie potrzebne zostanie pozyskane ze światła słonecznego, a zaraz po tym rolety zamknięte, aby zapobieć przegrzaniu.

#

Ogrzewanie i klimatyzacja

Problem z instalowaniem dwóch niezależnych instalacji do ogrzewania, klimatyzacji i rekuperacji jest taki, że nie potrafią się ze sobą komunikować. Dzięki integracji przez system Loxone, znajdą wspólny język i będą wydajnie współpracować.

#

respektuje twój grafik

Temperatury takie jakie lubisz i kiedy chcesz w każdym pokoju. Co oznacza, że w czwartki gdy pracujesz z domu, warunki będą ku temu sprzyjające.

#

Indywidualne sterowanie

W tradycyjnych instalacjach zazwyczaj masz tylko jeden termostat, aby utrzymać temperaturę w całym domu. W Twoim genialnym domu, możesz ustawić temperaturę dla każdego pomieszczenia indywidualnie i zarządzać nią przez aplikację na telefon komórkowy nawet, gdy nie ma cię w domu.

Zdalny dostęp

Kontroluj ogrzewanie z dowolnego miejsca na świecie. Wracasz dziś wcześniej z pracy? Po prostu chwyć komórkę, powiadom o tym dom, a on przygotuje ciepło na Twój powrót.

Pełna kontrola

Ogrzewanie w Twoim domu może działać w trybie automatycznym. Jednak w dowolnym momencie możesz ręcznie zmienić każdy parametr za pomocą pilota zdalnego sterowania i interfejsu WWW.

#
#

Zatrzymaj rdzewienie!

Kaloryfery, kiedy nie są wykorzystywane mogą rdzewieć. Aby temu zapobiec, inteligentny dom regularnie otworzy zawory i odświeży grzejniki wodą.

#

Ochrona przed zamarzaniem

Zamarznięte rury mogą pękać, powodując zalanie. Ciągły monitoring dodatniej temperatury wody w obiegu w czasie Twojej nieobecności w domu, ochroni przed zamarznięciem.

#

Ustaw przypomnienia

Inteligentny dom wie, że już czas na przegląd pieca i innych instalacji grzewczych. Przypomnienie dostaniesz na e-mail, aby wszystko działało bez zarzutu.

Zainteresowany? Zdecydowany? Skontaktuj się z nami!

Śmiało! Automatyka budynków to przyszłość, a my mamy genialne rozwiązania!