Bezprzewodowa technologia LOXONE

Obecnie dostępnych jest mnóstwo bezprzewodowych rozwiązań automatyki budynków. W większości mają wspólną cechę: świetnie działają na „papierze”, ale gdy przyjdzie do konkretnej aplikacji, już tak pięknie nie jest.

Loxone opracował własną technologię bezprzewodową do kontrolowania Twojego domu. Komunikacja jest tak szybka, że nie zauważysz różnicy między urządzeniami podłączonymi przewodowo.

Loxone MINISERWER

Miniserwer - centrala inteligentnego domu. Przeznaczony do instalacji przewodowych, więc swoje miejsce znajduje na szynie DIN rozdzielni.

Do zastosowania przede wszystkim w nowych budynkach i przy większych remontach, kiedy można ułożyć instalację przewodową.

Dodatkowy moduł Air Base Extension rozszerza jego funkcjonalność o komunikację bezprzewodową!

Hi-End Technologies

Loxone MINISERWER GO

Bezprzewodowe serce Twojego inteligentnego domu. Możesz umiejscowić go w dowolnym miejscu, zapewnij mu tylko dostęp do sieci komputerowej.
Idealnie spełni swoją rolę w domach/mieszkaniach, gdzie wprowadzenie okablowania jest utrudnione.

#

Technologia

Loxone Air Mesh Technology

Technologia Mesh

Dzięki tworzeniu bezprzewodowej siatki połączeń między urządzeniami, zwiększa się zasięg sieci i poprawia stabilność komunikacji. Informacje docierają do miejsca przeznaczenia dzięki przekazywaniu pakietów od urządzenia do urządzenia dopóki nie trafią do serca systemu. Drogi wyznaczane są automatycznie i możesz być pewny, że nic u nas w eterze nie zginie!

Loxone Air Bi-Directional

Komunikacja dwukierunkowa

Wszystkie komunikaty są potwierdzane, a w razie konieczności szybko powtarzane. Każde urządzenie odbiera rozkazy, wykonuje je i przesyła swój status do serwera. To gwarantuje najwyższą niezawodność i pozwala na elastyczność w zastosowaniu urządzeń.

Energy Saving House

Niski pobór energii

Bezprzewodowe produkty Loxone zostały zaprojektowane tak, aby mieć najniższe zużycie energii. Zasilanie na jednej baterii wystarczy nawet na dwa lata!

Porównanie


Rekomendowane dla Nowych budynków i przy remontach Dla istniejących instalacji
elektrycznych
Loxone-Link & LAN
Technologia bezprzewodowa z modułem AIR Base Extension
Cyfrowe wejścia/wyjścia
Analogowe wejścia/wyjścia
KNX
Zasilanie: 24V
24V (dodatkowy zasilacz) 5V DC przez Micro USB
Darmowe: Oprogramowanie,
Aktualizacje, Wsparie
System operacyjny
Loxone OS
Aplikacje android i iOS

Zainteresowany? Zdecydowany? Skontaktuj się z nami!

Śmiało! Automatyka i inteligencja budynków to przyszłość, a my mamy genialne rozwiązania!